Impreza

TREFL GDAŃSK - CUPRUM LUBIN
19.01.2022, godz. 18:30, Hala 100-lecia

Mecz 1/8 finału TAURON Pucharu Polski!

W środę 19 stycznia o godz. 18:30 siatkarze Trefla Gdańsk podejmą w sopockiej Hali 100-lecia drużynę Cuprum Lubin. Mecz ten odbędzie się w ramach 1/8 finału TAURON Pucharu Polski. Gdańszczanie awansowali do 1/8 finału po wygranej w Bielsku-Białej 3:0, a lubinianie po zwycięstwie 3:1 z BKS-em Visłą Proline Bydgoszcz. Wygrany meczu 19 stycznia awansuje już do 1/4 finału TAURON Pucharu Polski, więc stawka tego spotkania jest bardzo wysoka! Zwycięzca pojedynku z sopockiej Hali 100-lecia dwa tygodnie później zagra z wygranym z pary GKS Katowice - Mickiewicz Kluczbork. Wygrana w tym spotkaniu oznacza już z kolei udział w Final Four TAURON Pucharu Polski. Serdecznie zachęcamy do przeżywania tych ogromnych, pucharowych emocji na żywo! 

WAŻNE INFORMACJE DLA KIBICÓW: Ponieważ w sopockiej Hali 100-lecia, mieszczącej zdecydowanie mniej osób niż ERGO ARENA, bardzo ważne dla nas jest kontrolowanie zgodnie z obecnymi wytycznymi rządowymi liczby wydanych biletów dla osób zaszczepionych / niezaszczepionych, zwracamy szczególną uwagę na zaznaczenie podczas zakupu biletu, czy jesteście Państwo zaszczepieni. W przypadku zaznaczenia pola, że jest się zaszczepionym, przy wejściu do Hali 100-lecia ochrona będzie prosić o okazanie certyfikatu szczepienia (w formie papierowej lub w telefonie) lub negatywnego wyniku testu (antygenowego z ostatnich 24 h przed meczem lub PCR z 48 godzin przed meczem) lub statusu ozdrowieńca. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie www klubu - https://treflgdansk.pl/mecz-1-8-finalu-tauron-pucharu-polski-w-sopockiej-hali-100-lecia-wazne-informacje-o-biletach/. 

_________

DATA: ŚRODA, 19.01.2022, GODZ. 18:30
MIEJSCE: Hala 100-lecia w Sopocie
DRUŻYNY: Trefl Gdańsk vs Cuprum Lubin

TREFL GDAŃSK - CERRAD ENEA CZARNI RADOM
24.01.2022, godz. 20:30, Hala 100-lecia

W poniedziałkowy wieczór 24 stycznia Trefl Gdańsk podejmie w sopockiej Hali 100-lecia Cerrad Eneę Czarnych Radom. Drużyny sąsiadują w ligowej tabeli, więc zapowiada się zacięte starcie, tym bardziej, że każdy zespół chce skutecznie walczyć o miejsce w fazie play-off! Zapraszamy do wspierania zespołu trenera Michała Winiarskiego i wspólnej gry z przeciwnikiem z Radomia, którego barw bronią m.in. atakujący Rafał Faryna, czy środkowy Bartłomiej Lemański. Emocje gwarantowane! 

WAŻNE INFORMACJE DLA KIBICÓW: Ponieważ w sopockiej Hali 100-lecia, mieszczącej zdecydowanie mniej osób niż ERGO ARENA, bardzo ważne dla nas jest kontrolowanie zgodnie z obecnymi wytycznymi rządowymi liczby wydanych biletów dla osób zaszczepionych / niezaszczepionych, zwracamy szczególną uwagę na zaznaczenie podczas zakupu biletu, czy jesteście Państwo zaszczepieni. W przypadku zaznaczenia pola, że jest się zaszczepionym, przy wejściu do Hali 100-lecia ochrona będzie prosić o okazanie certyfikatu szczepienia (w formie papierowej lub w telefonie) lub negatywnego wyniku testu (antygenowego z ostatnich 24 h przed meczem lub PCR z 48 godzin przed meczem) lub statusu ozdrowieńca.  

_________

DATA: PONIEDZIAŁEK, 24.01.2022, GODZ. 20:30
MIEJSCE: Hala 100-lecia w Sopocie
DRUŻYNY: Trefl Gdańsk vs Cerrad Enea Czarni Radom

TREFL SOPOT - CSM CSU Oradea
05.02.2022, godz. 18:00, ERGO ARENA

Rozgrywki TOP16 FIBA Europe Cup w decydującej fazie! 5 lutego o godzinie 18:00 koszykarski Trefl Sopot podejmie na własnym parkiecie CSM CSU Oradeę. Rumuński zespół rozpoczął rywalizację w TOP16 FIBA Europe Cup od dwóch zwycięstw i z pewnością będzie trudnym przeciwnikiem, ale nasza drużyna również ma swoje ambicje, co zapowiada ciekawe zmagania! Dodatkowym smaczkiem spotkania będzie powrót do Sopotu Martynasa Paliukenasa oraz Nikoli Markovicia. Tego nie można przegapić!

_________

DATA: SOBOTA, 5.02.2022, GODZ. 18:00
MIEJSCE: ERGO ARENA
DRUŻYNY: Trefl Sopot vs CSM CSU Oradea