Impreza

TREFL SOPOT - ASSECO GDYNIA
22.03.2018, godz. 18:00, ERGO ARENA

Wielkie Derby Trójmiasta ponownie w ERGO ARENIE!

Po grudniowym starciu w Gdyni, walce do ostatnich sekund i nieprawdopodobnym rzucie na zwycięstwo Jakuba Karolaka, w marcu znów możemy spodziewać się ogromnych emocji! Derby zawsze dostarczają potężnej dawki adrenaliny, a tym razem stawka będzie podwójna, bo oba zespoły walczą ze sobą o awans do play-off. Emocje, walka i niesamowita atmosfera, to wszystko macie gwarantowane. Takiego wydarzenia żaden kibic trójmiejskiego sportu nie może przegapić!

 

DATA: 22.03.2018 GODZ. 18:00
MIEJSCE: ERGO ARENA
DRUŻYNY: Trefl Sopot vs Asseco Gdynia

 

 

TREFL GDAŃSK - CERRAD CZARNI RADOM
29.03.2018, godz. 18:00, ERGO ARENA

Przedświąteczne granie "gdańskich lwów"!
W czwartek 29 marca, czyli trzy dni przed Wielkanocą, Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE ekipę Cerradu Czarnych Radom! Czy w ramach świątecznego prezentu komplet punktów pozostanie w domu?
Na pewno pomoże w tym wsparcie żółto-czarnej publiczności! Pierwszy gwizdek spotkania o godz. 18!

DATA: 29.03.2018,  czwartek 18.00
MIEJSCE: ERGO ARENA
DRUŻYNY: Trefl Gdańsk vs  Cerrad Czarni Radom

 

TREFL SOPOT - BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI
31.03.2018, godz. 17:00, ERGO ARENA

Wielkanocna sobota z „sercem Sopotu”!
BM Slam Stal to najbardziej „sopocka” drużyna spośród wszystkich rywali w Trefla w Energa Basket Lidze. W ekipie z Ostrowa Wielkopolskiego występuje aż czterech zawodników związanych w przeszłości z Sopotem – Adam Łapeta, Mateusz Kostrzewski, Grzegorz Surmacz, a także Nikola Marković. Zapraszamy do ERGO ARENY na spotkanie ze starymi, dobrymi znajomymi! To będzie kolejna odsłona walki o awans do play-off! Dla Trefla wygrana w sobotnim meczu będzie ważnym krokiem, by osiągnąć pierwszą ósemkę na koniec sezonu Energa Basket Ligi!

DATA: 31.03.2018 GODZ. 18:00
MIEJSCE: ERGO ARENA
DRUŻYNY: Trefl Sopot vs BM Slam Stal Ostrów Wlkp.